Pomiń do treści

Praca bug reporting Developer Gdańsk – oferty, widełki

Sprawdź oferty pracy bug reporting Developer w Gdańsku. Porównaj widełki, seniority, top pracodawców i oferty z możliwością pracy zdalnej.

Oferty łącznie

1

Średnie widełki

—

Praca zdalna

1100%

Gdańsk vs. cała Polska — bug reporting

GdańskPolska
Praca zdalna
100%60%
Udział w rynku
20%100%
Senior w ofertach
100%20%

bug reporting Developer w Gdańsku w liczbach

JobHunt agreguje 1 ofert pracy bug reporting Developer w Gdańsku — to 20% wszystkich ofert bug reporting w Polsce. Zdalne: 100% (+40 p.p. vs. Polska).

Top pracodawcy

  • Pirxey1 ofert

Poziomy doświadczenia

senior
1

Większość ofert bug reporting w Gdańsku dotyczy seniorów (1 ofert). Juniorzy znajdą 0 ofert.

Praca zdalna bug reporting

1(100% ofert)

1 z 1 ofert bug reporting w Gdańsku umożliwia pracę zdalną. To powyżej średniej rynkowej.

Zobacz oferty zdalne bug reporting →

Zarobki bug reporting

Sprawdź dokładne zarobki bug reporting Developer: mediany B2B i UoP, percentyle, rozkład według seniority i miasta.

Zobacz dokładne zarobki bug reporting →

Najczęstsze pytania

Ile zarabia bug reporting Developer w Gdańsku?▾

Dane o wynagrodzeniach bug reporting w Gdańsku są dostępne w 0 z 1 ofert. Sprawdź stronę zarobki bug reporting, aby zobaczyć mediany B2B i UoP.

Ile ofert pracy bug reporting Developer jest w Gdańsku?▾

Aktualnie 1 aktywnych ofert pracy bug reporting Developer w Gdańsku — to 20% wszystkich ofert bug reporting w Polsce. Dane z 8 portali rekrutacyjnych: JustJoin.it, NoFluffJobs, Pracuj.pl i innych.

Czy są zdalne oferty bug reporting w Gdańsku?▾

Tak, 1 z 1 ofert bug reporting w Gdańsku (100%) umożliwia pracę zdalną. To o 40 p.p. powyżej średniej dla bug reporting w całej Polsce (60%).

Jacy są top pracodawcy bug reporting w Gdańsku?▾

Do firm najczęściej zatrudniających bug reporting Developer w Gdańsku należą: Pirxey.

Gdzie jeszcze szukać pracy jako bug reporting Developer?▾

Sprawdź oferty bug reporting w innych lokalizacjach — Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Poznań to największe rynki IT w Polsce.

Zobacz też

Praca bug reporting Developer Gdańsk – oferty, widełki | JobHunt.pl