Pomiń do treści

Praca optymalizacja procesów Developer Poznań – oferty, widełki

Sprawdź oferty pracy optymalizacja procesów Developer w Poznaniu. Porównaj widełki, seniority, top pracodawców i oferty z możliwością pracy zdalnej.

Oferty łącznie

11 z widełkami

Średnie widełki

8400 – 9400 PLNmies.

Praca zdalna

1100%

Poznań vs. cała Polska — optymalizacja procesów

PoznańPolska
Średnie max widełki
9400 PLN(-60%)23 600 PLN
Praca zdalna
100%67%
Udział w rynku
33%100%
Senior w ofertach
100%33%

optymalizacja procesów Developer w Poznaniu w liczbach

JobHunt agreguje 1 ofert pracy optymalizacja procesów Developer w Poznaniu — to 33% wszystkich ofert optymalizacja procesów w Polsce. Średnie widełki: 8400 – 9400 PLN/mies. (-60% vs. średnia krajowa) Zdalne: 100% (+33 p.p. vs. Polska).

Top pracodawcy

  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu1 ofert

Poziomy doświadczenia

senior
1

Większość ofert optymalizacja procesów w Poznaniu dotyczy seniorów (1 ofert). Juniorzy znajdą 0 ofert.

Praca zdalna optymalizacja procesów

1(100% ofert)

1 z 1 ofert optymalizacja procesów w Poznaniu umożliwia pracę zdalną. To powyżej średniej rynkowej.

Zobacz oferty zdalne optymalizacja procesów →

Zarobki optymalizacja procesów

Sprawdź dokładne zarobki optymalizacja procesów Developer: mediany B2B i UoP, percentyle, rozkład według seniority i miasta. Średnie widełki w Poznaniu: 8400 – 9400 PLN/mies.

Zobacz dokładne zarobki optymalizacja procesów →

Najczęstsze pytania

Ile zarabia optymalizacja procesów Developer w Poznaniu?▾

Średnie widełki dla optymalizacja procesów Developer w Poznaniu wynoszą od 8400 do 9400 PLN miesięcznie. To o 60% mniej niż średnia krajowa dla optymalizacja procesów (23 600 PLN). Dokładne mediany B2B i UoP znajdziesz na stronie zarobki optymalizacja procesów.

Ile ofert pracy optymalizacja procesów Developer jest w Poznaniu?▾

Aktualnie 1 aktywnych ofert pracy optymalizacja procesów Developer w Poznaniu — to 33% wszystkich ofert optymalizacja procesów w Polsce. Dane z 8 portali rekrutacyjnych: JustJoin.it, NoFluffJobs, Pracuj.pl i innych.

Czy są zdalne oferty optymalizacja procesów w Poznaniu?▾

Tak, 1 z 1 ofert optymalizacja procesów w Poznaniu (100%) umożliwia pracę zdalną. To o 33 p.p. powyżej średniej dla optymalizacja procesów w całej Polsce (67%).

Jacy są top pracodawcy optymalizacja procesów w Poznaniu?▾

Do firm najczęściej zatrudniających optymalizacja procesów Developer w Poznaniu należą: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Gdzie jeszcze szukać pracy jako optymalizacja procesów Developer?▾

Sprawdź oferty optymalizacja procesów w innych lokalizacjach — Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Poznań to największe rynki IT w Polsce.

Zobacz też