Pomiń do treści

Praca qdrant Developer Wrocław – oferty, widełki

Sprawdź oferty pracy qdrant Developer we Wrocławiu. Porównaj widełki, seniority, top pracodawców i oferty z możliwością pracy zdalnej.

Oferty łącznie

11 z widełkami

Średnie widełki

25 200 – 42 000 PLNmies.

Praca zdalna

1100%

Wrocław vs. cała Polska — qdrant

WrocławPolska
Średnie max widełki
42 000 PLN(+48%)28 392 PLN
Praca zdalna
100%50%
Udział w rynku
25%100%
Senior w ofertach
100%25%

qdrant Developer we Wrocławiu w liczbach

JobHunt agreguje 1 ofert pracy qdrant Developer we Wrocławiu — to 25% wszystkich ofert qdrant w Polsce. Średnie widełki: 25 200 – 42 000 PLN/mies. (+48% vs. średnia krajowa) Zdalne: 100% (+50 p.p. vs. Polska).

Top pracodawcy

  • DO OK • Life-changing software services1 ofert

Poziomy doświadczenia

senior
1

Większość ofert qdrant we Wrocławiu dotyczy seniorów (1 ofert). Juniorzy znajdą 0 ofert.

Praca zdalna qdrant

1(100% ofert)

1 z 1 ofert qdrant we Wrocławiu umożliwia pracę zdalną. To powyżej średniej rynkowej.

Zobacz oferty zdalne qdrant →

Zarobki qdrant

Sprawdź dokładne zarobki qdrant Developer: mediany B2B i UoP, percentyle, rozkład według seniority i miasta. Średnie widełki we Wrocławiu: 25 200 – 42 000 PLN/mies.

Zobacz dokładne zarobki qdrant →

Najczęstsze pytania

Ile zarabia qdrant Developer we Wrocławiu?▾

Średnie widełki dla qdrant Developer we Wrocławiu wynoszą od 25 200 do 42 000 PLN miesięcznie. To o 48% więcej niż średnia krajowa dla qdrant (28 392 PLN). Dokładne mediany B2B i UoP znajdziesz na stronie zarobki qdrant.

Ile ofert pracy qdrant Developer jest we Wrocławiu?▾

Aktualnie 1 aktywnych ofert pracy qdrant Developer we Wrocławiu — to 25% wszystkich ofert qdrant w Polsce. Dane z 8 portali rekrutacyjnych: JustJoin.it, NoFluffJobs, Pracuj.pl i innych.

Czy są zdalne oferty qdrant we Wrocławiu?▾

Tak, 1 z 1 ofert qdrant we Wrocławiu (100%) umożliwia pracę zdalną. To o 50 p.p. powyżej średniej dla qdrant w całej Polsce (50%).

Jacy są top pracodawcy qdrant we Wrocławiu?▾

Do firm najczęściej zatrudniających qdrant Developer we Wrocławiu należą: DO OK • Life-changing software services.

Gdzie jeszcze szukać pracy jako qdrant Developer?▾

Sprawdź oferty qdrant w innych lokalizacjach — Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Poznań to największe rynki IT w Polsce.

Zobacz też